O nas

Dietetyk kliniczny, nawyki żywieniowe, odchudzanie, dietoterapia

mgr Agata Laskowska, dietetyk kliniczny i właścicielka ZdrowoTalk

Jako dietetyczka od ponad 10 lat pomagam pacjentom w dążeniu do poprawy ich zdrowia i jakości życia. Moje główne zainteresowania oraz obszar wiedzy, który stale poszerzam to dietetyka kliniczna.

Dietetyka to moja praca ale także pasja dlatego uwielbiam to co robię. Kontakt z pacjentem i efekty naszej współpracy dają ogrom satysfakcji i motywują do ciągłego rozwoju. Dlatego też nie boję się wyzwań, a wiele osób (moich pacjentów i lekarzy, z którymi współpracuję) stwierdza, że jestem specjalistką od trudnych przypadków. 

Swoje zalecenia i dietoterapię zawsze opieram o aktualne wytyczne, gabinetowe doświadczenia oraz ewentualne konsultacje ze specjalistami z zakresu gastroenterologii, endokrynologii oraz onkologii. Zawsze dążę do tego aby utożsamiać określenie dieta jako element przyjemnego procesu poprawy zdrowia i samopoczucia. Ma być smacznie, wartościowo z dostosowaniem do Twoich potrzeb i możliwości.

Poza pracą w gabinecie doskonale realizuje się podczas prowadzenia i organizacji warsztatów edukacyjnych, dietetycznych oraz współpracy ze stowarzyszeniami i fundacjami. Można również spotkać mnie mnie w gabinetach POZ podczas konsultacji dietetycznych w ramach opieki koordynowanej finansowanej przez NFZ.

Dlatego jeśli jesteś zagubiony w natłoku informacji, zaleceń, badań, masz problem z oceną co jest dla Ciebie dobre a co złe, skonsultuj się ze mną, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twoich dolegliwości. 

W wolnej chwili bardzo dużo gotuję lub odwiedzam z rodziną i przyjaciółmi najsmaczniejsze zakątki świata:)


Wykształcenie

  • UMB w Białymstoku – studia licencjackie i magisterskie na kierunku dietetyka 

 

Agata Laskowska – ZnanyLekarz.pl